Přiučte se díky portálu Dovychovat

Přiučte se díky portálu Dovychovat, jak vychovávat své děti i sami sebe

Výchova je nekončící proces. Nejvíce nových návyků a základů správného chování si osvojujeme v rámci dětství, ale to není všechno. I během dospělého života je možné dovychovat se v mnoha oblastech života a své nově získané vědomosti následně přenést také na děti. Jak funguje portál Dovychovat a co všechno nabízí pro rodiče a všechny, kteří chtějí zapracovat sami na sobě?

Na správné výchově záleží

Měli jste někdy pocit, že ztrácíte pevnou půdu pod nohama? Ať už jde o fyzické zdraví s projevy v podobě bolestí zad, špatného držení těla a podobně, nebo o psychickou stránku, řešení často spočívá v objevení těch správných informací. Naučte se pracovat s výchovnými metodami a dovychovejte sami sebe a později i své dítě.

Naučíte se, jak prožívat v životě mnohem více radosti pouhou změnou přístupu a uvažování. Důležitý je totiž komplexní přístup orientující se na všechny dílčí stránky dohromady. A jestli to opravdu funguje, dokáže nejlépe vystihnout spokojenost zákazníků. Za zkoušku nic nedáte, tak se podívejte na webové stránky a zaměřte se na oblast, kterou potřebujete nejvíce zlepšit. Nezapomeňte však na lekce z jiných okruhů, protože vše je vzájemně propojené.

Nedělejte stejné chyby jako vaši rodiče

Projekt Dovychovat vznikl za účelem odstranit následky nevhodné, nedostatečné či přímo nesprávné výchovy. Jak už název napovídá, je cílem dovychovat se. Důvodů, proč se do toho pustit je hned několik. V první řadě načerpáte novou inspiraci, dozvíte se plno zajímavostí a s lehkou pomocí si vytvoříte lepší život pro sebe i své okolí. Díky informacím z praxe a získaných léty zkušeností se vyhnete zbytečným chybám, čímž ulehčíte život svému dítěti i sobě.

Je výchova chlapečků a holčiček stejná?

Zajímavé je například vnímání rozdílů ve výchově chlapečků a holčiček. Je potřeba pracovat s lehce jinými přístupy a všímat si podstatných odlišností. Ale nebojte, nejste na to sami. K dispozici vám jsou srozumitelné video lekce. Materiál zpracovaný do podoby videí je další výhodou, protože se můžete vzdělávat klidně i s pomocí mobilního telefonu naprosto kdekoliv.

A když si stále nebudete vědět rady, najdete na portálu také on-line poradnu. Můžete se stát součástí Klubu dovychovaných rodičů a vstoupit do podobně smýšlející komunity plné inspirace a nových možností. Vše zkrátka najdete na jednom místě, takže není potřeba číst hromady knih, prohledávat fóra a podobně.

Na čem jsou založené klíčové postupy?

Naučné materiály připravují odborníci se znalostmi teorie a hlavně praxe. Jde o skupinu lidí v čele s psychologem, kteří se vzájemně doplňují a dokážou pokrýt témata týkající se psychiky i fyzické kondice a správné péče o tělo. Všechny klíčové informace jsou rozděleny do jednotlivých video lekcí, které dohromady tvoří propracovaný a opravdu obsáhlý katalog.

Myšlenka portálu vznikla už v době, kdy zakladatelé působili v klinické praxi a stále dokola se setkávali s opakujícími se případy. Díky internetu a srozumitelně zpracovaným videím se otevírá možnost šířit vzdělání a osvětu ohledně výchovy dětí i dospělých mezi velké množství lidí.

I bezdětní se naučí, jak si užívat více životní radosti

Portál Dovychovat je plný materiálů s důležitými informacemi, které pomáhají v mnoha oblastech života. Dozvíte se něco nového ohledně témat týkajících se myšlení, správné péče o tělo a proniknete do tajů výživy. Naprosto ideální situací je, pokud naplno porozumíte sami sobě ještě předtím, než se pustíte do výchovy dítěte. Právě proto jsou materiály vhodné také pro bezdětné.

Chcete změnit svůj přístup k životu a radovat se každý den? Navštivte portál Dovychovat a vybírejte z naučných materiálů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.